SEKCJE
PANEL RODZICA
PIŁKA NOŻNA
KONTAKT

Nowy Panel Rodzica!

Mamy przyjemność poinformować, że od poniedziałku 04.09.2020 obsługę techniczną naszego klubu przejmuje firma SportsManago. Portal ten będzie służył do poprawnej komunikacji między Rodzicami a Trenerami, zarządzaniem kalendarzem wydarzeń oraz finansami.

W związku z powyższym wszystkich obecnych i nowych zawodników bardzo prosimy o rejestrację w systemie. W celu wypełnienia kwestionariusza rekrutacyjnego należy kliknąć lub skopiować do przeglądarki link: https://uksirzyk.sportsmanago.pl/rekrutacja

Po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego dostaną Państwo na podany w nim adres e-mail wiadomość z gotową do podpisania deklaracją członkowską dziecka i ofertą dodatkowego ubezpieczenia sportowego. Bardzo prosimy o dostarczenie podpisanej deklaracji do siedzimy klubu lub Trenera prowadzącego drużynę.

Jednocześnie informujemy, że aktualny panel rodzica przestanie być aktywny w dniu 14.09.2020r.


Mamy nadzieję, że nowy system ułatwi komunikację, kontrolowanie finansów i usprawni pracę klubu.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Informujemy, że klub UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" otrzymał wsparcie finansowe od m.st. Warszawa na realizację zadania publicznego pn. "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży".

Środki finansowe zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych klubu.

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" współfinansuje Dzielnica Bemowo m.st. Warszawa.

W roku 2018 klub UKS Bemowska Szkoła Sportu „IRZYK” realizował Program KLUB dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" współfinansuje m.st. Warszawa.

LOGO_BEMOWO_biale_wspolfinansowanie.png
klub-748x350.jpg
logo_biale_wspolfinansowanie.png