Nowy Panel Rodzica!

Mamy przyjemność poinformować, że od poniedziałku 04.09.2020 obsługę techniczną naszego klubu przejmuje firma SportsManago. Portal ten będzie służył do poprawnej komunikacji między Rodzicami a Trenerami, zarządzaniem kalendarzem wydarzeń oraz finansami.

W związku z powyższym wszystkich obecnych i nowych zawodników bardzo prosimy o rejestrację w systemie. W celu wypełnienia kwestionariusza rekrutacyjnego należy kliknąć lub skopiować do przeglądarki link: https://uksirzyk.sportsmanago.pl/rekrutacja

Po wypełnieniu formularza rekrutacyjnego dostaną Państwo na podany w nim adres e-mail wiadomość z gotową do podpisania deklaracją członkowską dziecka i ofertą dodatkowego ubezpieczenia sportowego. Bardzo prosimy o dostarczenie podpisanej deklaracji do siedzimy klubu lub Trenera prowadzącego drużynę.

Jednocześnie informujemy, że aktualny panel rodzica przestanie być aktywny w dniu 14.09.2020r.


Mamy nadzieję, że nowy system ułatwi komunikację, kontrolowanie finansów i usprawni pracę klubu.

DSC_5580
IMG_7281[1]
IMG_3928

Informujemy, że klub UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" otrzymał wsparcie finansowe od m.st. Warszawa na realizację zadania publicznego pn. "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży".

Środki finansowe zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych klubu.

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" współfinansuje Dzielnica Bemowo m.st. Warszawa.

W roku 2018 klub UKS Bemowska Szkoła Sportu „IRZYK” realizował Program KLUB dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Bemowska Szkoła Sportu "IRZYK" współfinansuje m.st. Warszawa.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now