Kadra zarządzająca 

Koordynator ds. organizacyjnych

 

Arkadiusz Szafranek

504-087-059 

arkadiusz.szafranek@uksirzyk.pl

 

 

Koordynator ds. szkoleniowych

 

Marcin Zawadzki

668-443-985

marcin.zawadzki@uksirzyk.pl

 

 

Kadra trenerska

Piłka nożna

Arkadiusz Szafranek
UEFA A
Trener rocznika 2009A
Kontakt:
504-087-059
arkadiusz.szafranek@uksirzyk.pl
Kamil Marczak
UEFA B
Trener rocznika 2010 i 2013
Kontakt:
513-156-254
kamil.marczak@uksirzyk.pl
Paweł Tomczyk
UEFA C
Trener rocznika 2012
Kontakt:
692-192-850
pawel.tomczyk@uksirzyk.pl
Krzysztof Michałowski
UEFA C
Kontakt:
728 382 434
krzysztof.michalowski@uksirzyk.pl
Marcin Zawadzki
UEFA A
 
Kontakt:
668-443-985
marcin.zawadzki@uksirzyk.pl
Tomasz Siczek
UEFA A
Trener rocznika 2006
Kontakt:
663 311 761
tomasz.siczek@uksirzyk.pl
Bartosz Droliński
Trener II klasy
Trener rocznika 2014
Kontakt:
696-430-301
bartosz.drolinski@uksirzyk.pl
Dawid Bułka
UEFA  B
 Trener bramkarzy
Kontakt:
502-163-218
dawid.bulka@uksirzyk.pl
Sebastian Groszek
UEFA A
Trener rocznika 2007
Kontakt:
690-895-644
sebastian.groszek@uksirzyk.pl
Bartłomiej Mucha
UEFA C
Trener rocznika 2009B
Kontakt:
791 742 970
bartlomiej.mucha@uksirzyk.pl
Krzysztof Pasicki
Trener II klasy
Trener rocznika 2011
Kontakt:
660-543-356
krzysztof.pasicki@uksirzyk.pl
Mateusz Surowiec
UEFA B
Trener przygotowania motorycznego
Kontakt:
669 890 553
mateusz.surowiec@uksirzyk.pl
Bernard Słonecki
UEFA C
Trener rocznika 2008
Kontakt:
501 730 565
bernard.slonecki@uksirzyk.pl

Piłka siatkowa

Aleksandra Kiersznicka
Instruktor Piłki Siatkowej
Kontakt
692-786-013
aleksandra.kiersznicka@uksirzyk.pl
Katarzyna Kapuśniak
Instruktor Piłki Siatkowej
Kontakt
698-057-347
katarzyna.kapusniak@uksirzyk.pl

Taniec nowoczesny

Karolina Kamińska
Instruktor
Hip hop/Jazz
Kontakt
723 506 724
karolina.kaminska@uksirzyk.pl

Tenis ziemny

Małgorzata Busiło
Trener II klasy
Kontakt
695-642-461
malgorzata.busilo@uksirzyk.pl

Gimnastyka

Krystyna Szostak
Instruktor
Akrobatyka/Gimnastyka
Kontakt
601 982 002
krystyna.szustak@uksirzyk.pl
Natalia Tabaka
Instruktor 
Balet/Jazz
Kontakt
530-621-883
natalia.tabaka@uksirzyk.pl
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now